Sesja rodzinna bez stresu

(0 Opinii)
499 zł
kurs fotografii online sesja rodzinna

Po sesji z parą bierzemy się za naukę pracy na sesji rodzinnej. Tej drugiej wydawałoby się nie da się zaplanować lub ogarnąć, ale spokojnie. Niezłe Aparaty mają gotowy zestaw zabaw, które skutecznie odciągają uwagę młodych modeli a rodziców zakręcają w tak pozytywny sposób, że zdjęcia nie są sztywne czyli typowo “ustawiane”.

Jak wygląda sesja rodzinna w wykonaniu Niezłych?

Oczywiście to rzecz dużej energii, ale bazująca na wcześniej wypracowanych schematach. Chodzi o sprowadzenie dwóch pokoleń do parteru i przede wszystkim o dobrą zabawę.

sesja rodzinna kurs online

Dzieci często nie reagują na żadne polecenia, bo mają swój własny świat. Rodzice często są zestresowani, bo chcieliby mieć idealne zdjęcia. Tu przychodzą z pomocą Niezłe sposoby na sesje rodzinne. Znajomość psychologii nie jest konieczna. Warto po prostu znać trochę dzieci 🙂

Sami mamy trójkę małych wulkanów energii i rozumiemy jak porozumiewać się z nimi by uzyskać to co chcemy. Z kursu dowiesz się jak wywołać prawdziwy uśmiech dziecka i rodzica bez tekstów typu “popatrz tu na panią” czy “uśmiechnij się do aparatu”. Nie o to przecież chodzi!

kurs fotografii online sesja rodzinna

Fotograf, który planuje rozwój w fotografii rodzinnej musi myśleć inaczej. Musi robić zdjęcia, które pokazują prawdziwą naturę danej rodziny. Fotograf rodzinny powinien podążać za energią rodziny a kiedy trzeba pomagać ją wydobyć w możliwie najkrótszym czasie. Bez stresu dla obu stron!

W kursie pokazujemy jak to zrobić

Jeśli oglądałeś kurs o tym jak fotografować pary to wiesz, że nasz sposób prowadzenia sesji opiera się w głównej mierze na nietypowych grach i poleceniach, które otwierają emocje modeli. W sesjach rodzinnych mamy to samo podejście. Tyle, że podniesione do kwadratu. Bo z dziećmi nie ma łatwo. One nie kupują byle czego. Za to uwielbiają zabawę.

Niezapomniane przeżycie

Sesja rodzinna nie jest jedynie okazją do zrobienia ładnych zdjęć. Musi być doświadczeniem, które pamięta się przez długi czas. To okazja by ujawniły się szczere emocje. Czy wiesz jak wesoło zachęcić dziecko by powiedziało mamie jak bardzo ją kocha? Czy potrafisz “otworzyć” i rozbawić nawet sceptycznego członka rodziny w czasie sesji?

fotografia rodzinna warszataty

Spokojnie, z kursu online dowiesz się znacznie więcej. Fotografowanie rodzin w naturalny i radosny sposób wcale nie jest łatwe, ale wyposażymy Cię w zestaw technik, które ułatwią sprawę. Przekonają, najbardziej opornych modeli do tego by wracać na kolejne sesje właśnie do Ciebie. A przede wszystkim nie zrażą dzieci do zdjęć i fotografa (to nasza mega misja!).

Informacje o kursie

  • Wykłady 1
  • Quizy 0
  • Czas trwania 1 godzina
  • Studenci 53
  • Możliwość oceny Tak

Opinie

Średnia ocena

0
0 ocen

Szczegółowa ocena

5Ocena
0%
4Ocena
0%
3Ocena
0%
2Ocena
0%
1Ocena
0%
Hej to my. Kasia i Jacek Siwko. Jesteśmy fotografami, Niezłymi Aparatami i rodzicami super trójki – chociaż pewnie powinniśmy zaczynać od tej ostatniej informacji. Fotografowanie ślubów ułatwia nam prowadzenie życia o jakim zawsze marzyliśmy. Łączymy to co nas pasjonuje z pracą zawodową. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię do realizowania własnych marzeń dzięki pracy fotografa ślubnego.
499 zł

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}