w 7 odcinku programu Fleszem odpowiem czy warto wybrać się na targi Film Video Foto w Łodzi, porozmawiamy o technikach pozyskiwania klientów na zdjęcia ślubne, pracy z parą na sesji, wydobywaniu z ludzi emocji na zdjęciach i seo dla fotografów.

Fleszem po oczach – audycja powstała jako odpowiedź na pytania odbiorców mojego newslettera dla fotografów.

Reklamowany w 7 Fleszem po oczach odcinek podcastu Niezłe Aparaty

W tym odcinku audycji dla fotografów “Fleszem po oczach” porozmawiamy o wrażeniach jakie mam po targach Film Video Foto w Łodzi 2018, opowiem wam o tym co mi się tam podobało a co nie w kontekście  tego co można było zobaczyć na stanowiskach wystawców. Wspomnę o spotkaniu z patronami podcastu Niezłe Aparaty.

Poruszę też temat zbliżających się warsztatów dla fotografów ślubnych i rodzinnych Niezłe Aparaty. Opowiem wam o moich technikach pozyskiwania klientów, pracy z parą na sesji, wydobywaniu z ludzi emocji na zdjęciach i seo dla fotografów. Odpowiem też na pytania odbiorców newslettera “Fleszem po oczach”, czyli będzie o krótkich ogniskowych (obiektywy typu 35mm i 28mm), o tym jak zbudować pewność siebie (dla fotografa niezwykle istotna sprawa), o tym jak zabezpieczyć się przed awarią karty pamięci w aparacie. Czy używać jednej karty, czy zapisywać pliki RAW na dwóch kartach. Jak ugrać coś na porażce oraz kiedy warto dać ofertę specjalną na zdjęcia (co oczywiście wywoła temat zleceń zagranicznych – destination weddings, “śluby pinterestowe” i “wesela rodem z instagrama”).

Nie byłbym sobą, gdybym nie spełnił obietnicy danej Zieniowi podczas spotkania na fotokawce (a w zasadzie na fotopiwku) po pierwszym dniu na targach fotograficznych w Łodzi, czyli nie skomentuję jego filmu o negocjacjach cenowych z klientami. Czyli jak przekonać klienta, że zdjęcia mają wartość. Filmik Zienia, do którego nawiązują w komentarzu “Zieniu się myli” https://www.youtube.com/watch?v=NhNPiTJCKG8 (tytuł oryginału: Tomasz Zienkiewicz [zieniu.pl] ZA DROGO! Co zrobić gdy Klient się kłóci? [fotografia ślubna,chrzciny,reportaż,zdjęcia biznesowe])

Leave A

Comment