Jacka znam już od bardzo dawna (osobiście od kilku miesięcy) i od zawsze wiedziałam, że zgromadził wokół siebie fantastyczną społeczność. Nie da się tego nie zauważyć na pierwszy rzut oka. 

Dopiero jednak kiedy zaczęłam uczestniczyć w tym od innej strony, od wewnątrz, kiedy zaczęłam wnikliwie przeglądać zdjęcia, które ukazują się pod hashtagiem #niezleaparaty dotarło do mnie, jak naprawdę cudownych i zdolnych ludzi przyciągnął do swojego kawałka internetu. I mówię tu nie tylko o jakości fotografii, jakie są tu codziennie dodawane. Mówię również o Waszych reakcjach, przemiłych odpowiedziach, radości i wdzięczności, które dają mi więcej, niż możecie sobie wyobrazić. 

Wiedziałam, że praca nad tym projektem będzie dla mnie czymś fajnym i ciekawym. Jestem pod wrażeniem zdjęć, jakie każdego dnia ukazują się na Instagramie, pod wrażeniem talentów, twórczości i wrażliwości. Które nierzadko niesamowicie mną poruszają.  

Spodziewałam się czegoś naprawdę dobrego, ale nie podejrzewałam, że zostanę zalana tak ogromną falą pozytywnej energii, jaka od Was wszystkich bije. Zwykłam sądzić, że najpiękniejsze rzeczy tworzą dobrzy ludzie. A tu się to całkowicie zgadza.   

Zapraszam na nowy ranking i trzymam kciuki za kolejne tak fantastyczne kadry!

Ania 

abweddings.pl

asylumofwind

asylumofwind

blaszkowskifotografia

czterykadry.pl

Daro takes photos

Do zobaczenia Fotografia

Dziewczyny od Zdjęć

Foggy Stories

Fotografia M. Wójcik

fuzynski.com

hushpictures.com

Kamil Sadurski foto

karolnycz.com

katarzynapyrchala.com

Kręcona Photo

kudlakrzysiek.pl

marcelfotografuje

Migawki

mokafoto.pl

mokafoto.pl

pawelszymczyk.pl

pietraszkiewicz.com

siostrywosiak.pl

surrealistyczna.com

Wild Pictures

Leave A

Comment

12 września 2018
wszystkie foty powalają - wiele inspiracji szkoda trochę że i tu już panuje całkowity filmowy presetowy trend pozdrawiam :D
Odpowiedz
12 września 2018
dzięki za wyróżnienie <3 zacne grono i nieustanna radość, że się tu znalazłam!
Odpowiedz