Długo zastanawiałem się nad tym czy istnieje w Polsce drugi duet tak silnie kojarzony ze sobą jak Sebastian Małachowski i Krzysztof Tkacz. Bardzo możliwe. Tylko, że wtedy mówimy o prawdziwych duetach a Ci panowie (jako fotografowie) działają osobno. Choć niewątpliwie punktem łączącym te dwie figury są warsztaty fotograficzne. O tym też będzie mowa w 73 odcinku podcastu.

PS. Dziękuję za Wasze wsparcie na Patronite.

Grupa słuchaczy podcastu FB: Niezłe Aparaty Podcast
Więcej odcinków tutaj: Archiwum podcastu
Podcast możecie znaleźć także na iTunes

Sebastian Małachowski w sieci:
fb: @Sebastian Małachowski Fotograf
www: sebastianmalachowski.pl
insta: @Malachowski.Sebastian

Uwaga: Korzystając z okazji. Przypominam, że 6 sierpnia 2018 odbędzie się premiera audiobooka “Fotografia ślubna od A do Z”, którego wersję w formie eBooka możecie znaleźć w sklepie Niezłych. Tylko do niedzieli 5.08.2018 można kupić zestaw eBook + audio w cenie 69 pln.

Kolejny odcinek Niezłych Aparatów już wkrótce. Jeśli macie specjalne życzenia dotyczące tematów, które powinny pojawić się w audycji, lub chcielibyście zaproponować fotografa, który powinien Waszym zdaniem wystąpić w jednym z odcinków podcastu to piszcie, znajdziecie mnie na:

instagram: @niezleaparaty
fb: @niezleaparatypodcast

PS. Więcej informacji o fotografii ślubnej i pracy jako fotograf wysyłam przez darmowy newsletter Fleszem po oczach.

Muzyka użyta w podcaście.

Leave A

Comment

Dobry odcinek. Szacun dla Sebastiana, że takie foty na 6d robi. Tylko czekać aż ktoś go za sponsoruje i zrobi upgrade do 5d mark IV albo do jakiegoś Sony. Skończy się klepanie powtórek i problemy z AF ;)
Odpowiedz
Monika
12 sierpnia 2018
Dawno z taką przyjemnością nie oglądałam zdjęć. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Odpowiedz
24 sierpnia 2018
Nie do końca zgadzam się z dystansem dzielącym dziś szeroko postrzegany artyzm/fotografię artystyczną od pracy fotografa ślubnego. O ile reportaż rządzi się swoimi prawami gdzie nie mamy kotroli nad obiektami, światłem a jednyni rejestrujemy "to co widzimy" to o tyle plenery/sesje są w 99% zależne od nas. My decydujemy czy zrobimy kolejny "zbrązowiały" kadr z VSCO w tle czy pobawimy się światłem, kątem, proporcjami. ;) Sprzęt? Fakt, przecież to sprzęt robi zdjęcia :) GoodLuck!
Odpowiedz