Mama, żona, fotograf, blogger… A może w innej kolejności? W każdym razie na pewno jeden z głośniejszych debiutów fotografii lifestyle ostatniego czasu… Jeśli kiedykolwiek wypowiedzieliście słowa: “nie mam czasu” to ten podcast jest dla was. Dlaczego? O tym przekonacie się słuchając.

Grupa słuchaczy podcastu FB: Niezłe Aparaty Podcast
Więcej odcinków tutaj: Archiwum podcastu
Podcast możecie znaleźć także na iTunes

Marta Woźna w sieci:
fb: @PaniWoźna
insta: @PaniWoźna
blog: paniwozna.pl
www: paniwoznafotografia.pl

Kolejny odcinek Niezłych Aparatów już wkrótce. Jeśli macie specjalne życzenia dotyczące tematów, które powinny pojawić się w audycji, lub chcielibyście zaproponować fotografa, który powinien Waszym zdaniem wystąpić w jednym z odcinków podcastu to piszcie, znajdziecie mnie na:

instagram: @niezleaparaty
fb: @niezleaparatypodcast

PS. Więcej informacji o fotografii ślubnej i pracy jako fotograf wysyłam przez darmowy newsletter Fleszem po oczach.

Muzyka użyta w podcaście.

Leave A

Comment

18 kwietnia 2018
Jakby... nie głupie to co mówi Pani Woźna. Jednak te "darmowe" sesje, to chyba ciągle odbija się negatywnie na całej branży fotograficznej.
Odpowiedz
8 lipca 2018
To chyba zależy jakich ludzi wybierzesz i jak oni Cię odbiorą. U mnie sporo osób z darmowych sesji wróciła na płatne. Ba, ich znajomi przychodzą po zobaczeniu tych sesji na FB. Jak ktoś chce się uczyć to jak ma znaleźć chętnych na sesje nie mając żadnego portfolio? Nikt w ciemno nie zapłaci za kota w worku. To lepiej chociaż znajomych poprosić...
Odpowiedz
Martyna
12 lipca 2018
Dzieki Marta, sporo fajnych rad dla osoby poczatkujacej jak ja, Super foty! :)
Odpowiedz