fbpx

Masterclass z Tomaszem Tomaszewskim

(3 Opinie)
499 zł
niezle aparaty masterclass tomaszewski

“Nie trzeba być nienormalnym żeby zajmować się fotografią, ale na pewno to bardzo pomaga” – rozważania o fotografii Tomasza Tomaszewskiego kierują nas (fotografów) zwykle w niespodziewane rejony. Nie inaczej jest gdy ogląda się i słucha wystąpienia legendarnego TT podczas warsztatów online z cyklu Niezłe Aparaty Masterclass.

Masterclass to nowy typ warsztatów fotograficznych online w Niezłych Aparatach. Kierujemy je do fotografów, którzy poszukują własnego języka w twórczości. Spotkanie z mistrzem jest idealną okazją by poszerzyć horyzonty myślowe i odświeżyć pasję, która w nas wszystkich drzemie (często uśpiona).

Tomasz Tomaszewski nie bierze jeńców, w bezkompromisowy sposób przedstawia autorskie spojrzenie na sztukę łapania chwil, zamykania świata w niebanalnych kadrach. Po spotkaniu z nim trudno przejść do normalności, bez głębokiej refleksji nad własnymi zdjęciami. Obieżyświat, erudyta, fotograf a zarazem “Ostatni Mohikanin” polskiego fotoreportażu. Tej okazji nie możesz przegapić!

Barwny język, bogate doświadczenie zawodowe i niekonwencjonalny styl wskazywania właściwej drogi w fotografii to zdaniem Niezłych Aparatów znaki szczególne Tomasza Tomaszewskiego. Tak wielu fotografów szuka “magicznego składnika” w zdjęciach. Mistrzowska lekcja z fotografem National Geographic może pomóc w jego identyfikacji.

Sześć godzin treści, bezterminowy dostęp do materiałów i możliwość oglądania w dowolnej porze dnia i nocy będzie okazją by przyswoić sobie materiał zaprezentowany przez naszego mistrza. Pomyśl raz jeszcze: Masterclass z Tomaszem Tomaszewskim kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota! Tego nie można przegapić.

Jak korzystać z kursu wideo?

Informacje o kursie

 • Wykłady 3
 • Quizy 0
 • Czas trwania 6 godzin
 • Studenci 82
 • Możliwość oceny Tak

Opinie

Średnia ocena

5
Na podstawie 3 ocen

Szczegółowa ocena

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

  Moja ocena to 5+!

  To było bardzo ciekawe i wartościowe doświadczenie! Opcja online jest rewelacyjnym rozwiązaniem pod wieloma względami - gratuluję pomysłu i przedsięwzięcia! Pan Tomasz jest niezwykłą osobowością, zmusza do myślenia i działania, a cały cały dzień z nim spowodował, że staram się patrzeć dokładniej i bardziej dociekliwie na nawet najdrobniejsze rzeczy. Moja ocena to 5+! Mam nadzieję na kolejne Masterclass... Pozdrawiam, Kasia

  Mateusz

  Pan Tomasz pokazał w bezkompromisowy sposób czym jest dobra fotografia. Są tutaj poruszane głębsze tematy niż laleczki na insta:) Jestem zadowolony z warsztatów i polecam.

  Tomasz Tomaszewski Masterclass – warsztaty z sercem

  Warsztaty prowadzone z sercem i na poważnie, dobra jakość video i audio, możliwość zadawania pytań. Jacek Siwko super prowadzi warsztaty j i zadaje bardzo trafne pytania czasem też te “niewygodne” a wynika to z jego daru słuchania. Czekam na kolejne edycje! Magda

Hej to my. Kasia i Jacek Siwko. Jesteśmy fotografami, Niezłymi Aparatami i rodzicami super trójki – chociaż pewnie powinniśmy zaczynać od tej ostatniej informacji. Fotografowanie ślubów ułatwia nam prowadzenie życia o jakim zawsze marzyliśmy. Łączymy to co nas pasjonuje z pracą zawodową. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię do realizowania własnych marzeń dzięki pracy fotografa ślubnego.

499 zł

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *