fbpx

Reklama na Facebooku {Kurs dla fotografów}

(4 Opinie)
499 zł
kurs reklama na facebooku fotografia

Nie ma tańszej opcji bezpośredniego docierania do klientów niż reklama w środowisku Facebooka. Jak ustawiać skuteczne kampanie? Jest to jedyny kurs w sieci stworzony z myślą o fotografach!

Kurs oparty o nowy manager reklam, po aktualizacji w 2021!

Skuteczna reklama dla fotografów

Naucz się tworzyć reklamy, które zdobędą Ci realnych klientów i podpisane umowy. To kompendium wiedzy, które nauczy Cię tworzenia skutecznych reklam krok po kroku od podstaw. Poznaj sekrety Facebooka, które obniżą koszty Twoich reklam i poprawią wyniki.

Jak korzystać z kursu?

Zdobędziesz zlecenia zdjęciowe i obniżysz koszty reklam

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z KURSU?

Jak poprawnie tworzyć kampanie, które przynoszą zapytania?

Jak dzięki Facebookowi podpisać więcej umów?

Jak obniżyć koszty reklamy – którą opcję wybrać?

Jak tworzyć reklamy, które konwertują i interesują?

Jak sprawić, aby panny młode same do Ciebie pisały pytając ofertę?

Reklama do osób, które odwiedziły twoją stronę i fanpage (remarketing)

Jak tworzyć reklamy na Instagramie?

Jak zwiększyć zasięgi i automatycznie obsługiwać zapytania na fanpage’u?

Informacje o kursie

 • Wykłady 24
 • Quizy 0
 • Czas trwania 8 godzin
 • Studenci 163
 • Możliwość oceny Tak

Opinie

Średnia ocena

5
Na podstawie 4 ocen

Szczegółowa ocena

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

  Cena idzie na równi z jakością przekazywanej wiedzy

  PEŁEN PROFESJONALIZM. Jeżeli chodzi o kurs to jestem bardzo zadowolony z treści i sposobu prowadzenia lekcji. Dawid Rojek jest bardzo ciekawą osobą z dużą wiedzą związaną z reklamami, oraz dużym zapleczem fotograficznym, także ogromny plus. Przyznam szczerze, że zrobiłem wiele kursów, ale u Was zagoszczę na dłużej, ponieważ cena idzie na równi z jakością przekazywanej wiedzy gdzie niektórym producentom tego typu treści wiele brakuje.

  Nie mogę się doczekać jak puszczę pierwsze reklamy

  Jak na razie konsumuję pierwszą część i pochłonęłam wręcz pierwsze 6 odcinków. W końcu mam dobrze zainstalowany Pixel, ale zobaczymy jutro czy działa. :) Nie mogę się doczekać jak puszczę pierwsze reklamy, już teraz widzę ile pieniędzy marnowałam 🙈 Dobrego dnia, Kasia

  Mega otwiera oczy!

  Hey Jacek, przedwczoraj kupiłem kurs reklamy na FB, dwie noce i mega nam otworzył oczy. Jutro ruszamy z kampania. Poza tym zdałem sobie sprawę, że wydałem wcześniej w tym roku £689 w błoto źle wybierając bardzo proste i oczywiste teraz opcje. Dzięki

  Kasia

  Bardzo dziękuję za ten kurs. Już na pierwszej lekcji dowiedziałam się jakie błędy popełniałam przy tworzeniu reklam i dlaczego nie miałam satysfakcjonujących wyników. Kurs kupiłam dzisiaj i jeszcze mam dużo do przyswojenia z dostępnego materiału, ale już kilka pierwszych lekcji jest wartych ceny całego kursu dlatego serdecznie polecam. Jeśli robicie reklamy "na czuja" tak jak ja do tej pory, to kupujcie i nie żałujcie kasy na ten kurs ;)

Nazywam się Dawid Rojek. Fotografuję już 10 lat. Od zawsze szukałem takiego narzędzia jak Facebook, pozwalającego kierować reklamę do osób, które są zaręczone, odwiedziły mój Fanpage czy kliknęły link. To potężne narzędzie, które warto wykorzystać w biznesie fotograficznym.

Nigdy zarabianie i zdobywanie umów ślubnych nie było tak proste, jak teraz! Z odrobiną praktyki i wiedzą zawartą w tym kursie, sprawię, że zwiększysz obroty w swojej firmie, uwolnisz się od stresu i zamartwiania, co będzie za rok czy dwa.

Byłem wykładowcą na prywatnej uczelni fotograficznej w Rzeszowie, a obecnie prowadzę własne warsztaty. Regularnie występuję publicznie i opowiadam, jak podróżować i fotografować lepiej.

Od wielu lat współpracuję z dużymi markami np. Lech, Greinplast, Cuna, Savio, Uniwersytety, hotele i firmy produkcyjne.

499 zł

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *