fbpx

Rozkręcanie firmy foto przez blog

(0 Opinia)
149 zł
marta wozna refresh niezle aparaty

Historia Marty Woźnej jest nieco inna. Zwykle fotograf sam wpada na pomysł zarabiania na zdjęciach. W tym przypadku wszystko zaczęło się od bloga. To czytelnicy sprowokowali kolejny krok w jej karierze. Budowanie społeczności przez blog to jedno, ale jeśli udaje ci się skupić odbiorców, którzy sami namawiają byś robił zdjęcia zarobkowo – to już inna liga! Korzystając z tego doświadczenia możemy nauczyć jak rozkręcać własne blogi fotograficzne.

Odpowiedz z ręką na sercu: czy twój blog tętni życiem i sprawia, że ludzie chętnie wracają pod najmilszy ci adres w sieci? Chciałbym żeby tak było i jestem pewien, że wystąpienie Marty może Ci w tym pomóc. A więc będzie tutaj mowa o marketingu treści i SEO, poznasz narzędzia pomagające rozwijać blog i zwiększać ruch na stronie.

Teraz najważniejsze: tradycyjna forma reklamy nie działa już tak skutecznie. Dziś warto docierać do odbiorcy w sposób subtelny. Tak by twoje materiały nie trąciły reklamowym stylem. Nie musisz na każdym kroku podkreślać, że jesteś fotografem. Możesz skupiać wokół siebie społeczność zorientowaną wokół najrozmaitszych wartości. Jednak lepiej dla ciebie żeby ten przekaz miał w sobie iskrę rozpalającą ogień zainteresowania. Jeśli ludzie pokochają cię w sposób jaki dzieci kochają swoich rodziców to nie wybiorą innego fotografa poza tobą. Blog w budowaniu tak silnej relacji jest niezwykle użyteczny.

Jak korzystać z kursu?

Informacje o kursie

  • Wykłady 1
  • Quizy 0
  • Czas trwania 2 godziny
  • Studenci 0
  • Możliwość oceny Tak

Opinie

Średnia ocena

0
0 ocen

Szczegółowa ocena

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Pierwszą edycję fotograficznej konferencji online uświetniły występy 6 prelegentek. Każdy z wykładów trwa około dwóch godzin i dotyczy innego aspektu pracy fotografa. //

1. Ewelina Zięba – “Ceny za zdjęcia. Biznesowa strona fotografii” //
2. Agnieszka Tylka – “Budowanie zaufania klientów na Instagramie” //
3. Ola Medvey Gruszka – “Kreowanie marki fotograficznej” //
4. Anna Król – “Proces kreatywny i artystyczny przy planowaniu sesji” //
5. Marta Wożna – “Zdobywanie zleceń fotograficznych przez bloga” //
6. Aleksandra Błaszkowska – “Jak uzyskać emocje na zdjęciach” //

149 zł

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *