fbpx

Jak uzyskać emocje na zdjęciach?

(1 Opinia)
149 zł
ola blaszkowska refresh niezle aparaty

Wykład Oli to wisienka na torcie naszej konferencji. Ustalając harmonogram wystąpień celowo zachowałem tę emocjonalną bombę na sam koniec. Po tym występie mieliśmy w studiu łzy wzruszenia, lecz jak inaczej reagować gdy przemawia ktoś obdarzony taką wrażliwością? Swoją drogą to najgorszym scenariuszem dla fotografa jest ten, w którym nie potrafi wywołać lub uchwycić emocji. W branży, która od początku (moment wyboru fotografa), przez robienie zdjęć i kończąc na oddaniu gotowego materiału bazuje na emocjach!

Aleksandra Błaszkowska – “Jak uzyskać emocje na zdjęciach”

Uwrażliwiajmy się zatem, korzystając z tego co wydarzyło się podczas reFRESH! Ola Błaszkowska (agent specjalny wywiadu Jej Królewskiej Mości) w wywoływaniu dreszczy, motyli w brzuchu, uderzenia ciepła – nie ma równych. Jedynie ulubiony prowadzący piszący te słowa zbliża się nieznacznie do tego poziomu (oczywiście żartuję). Serio, to polecam ci zostawić sobie to wystąpienie na moment, w którym nic nie będzie rozpraszać twojej uwagi. Po wystąpieniu Oli Błaszkowskiej “nic nie będzie już takie jak kiedyś” – to cytat z czatu, na którym spływały reakcje fotografów oglądających naszą konferencję na żywo.

Jak korzystać z kursu?

Informacje o kursie

  • Wykłady 1
  • Quizy 0
  • Czas trwania 2 godziny
  • Studenci 41
  • Możliwość oceny Tak

Opinie

Średnia ocena

5
Na podstawie 1 oceny

Szczegółowa ocena

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

    Stworzyliście coś niesamowitego

    Cześć Jacku, Oglądając wystąpienie tylko jednej z prelegentek, żałuję, że nie byłam na bieżąco online. I płakałam razem z Olą. Uważam, że stworzyliście coś niesamowitego i już mam plan zakupów z Waszego sklepu 😉 Życzę Wam wszystkiego najlepszego! Pozdrawiam Wasz zespół, Margarita

Hej to my. Kasia i Jacek Siwko. Jesteśmy fotografami, Niezłymi Aparatami i rodzicami super trójki – chociaż pewnie powinniśmy zaczynać od tej ostatniej informacji. Fotografowanie ślubów ułatwia nam prowadzenie życia o jakim zawsze marzyliśmy. Łączymy to co nas pasjonuje z pracą zawodową. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię do realizowania własnych marzeń dzięki pracy fotografa ślubnego.

149 zł

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *