fbpx

Fotograf na Instagramie

(0 Opinia)
149 zł
agnieszka tylka refresh niezle aparaty

Drugie wystąpienie to kolejny huragan, który odświeża umysł fotografa. Agnieszka Tylka dzieli się w nim receptą na budowanie marki fotograficznej, której zwyczajnie można zaufać. W dobie chaosu jaki powodują w klientach komunikaty wysyłane przez fotografów to zaufanie jest naszym najcenniejszym zasobem.

Agnieszka Tylka – “Budowanie zaufania klientów na Instagramie”

Jakość zdjęć też, ale gdy wszyscy obrabiają fotografie na podobnym poziomie, zaufanie to ekstra składnik. Aga z powodzeniem buduje grupę (używam tego słowa w pozytywnym znaczeniu) psychofanów. Nie tylko za pośrednictwem Instagram Stories, ale ten kanał przynosi jej znakomite rezultaty.

Jeśli masz już dreszcz emocji i chcesz posłuchać Agi to czekaj bo muszę napisać o jeszcze jednej – arcyważnej – sprawie. Poznając Agnieszkę Tylkę i jej filozofię, sposób pracy z ludźmi, porozumiewania się z nimi przez sieć oraz widząc efekty jakie przynosi zestawienie tych zmiennych, stwierdziłem co następuje: nie musisz mieć setek tysięcy fanów by zapełnić sobie kalendarz zleceń na sesje rodzinne. Możesz być “małym gigantem”, który działa lokalnie i którego znają wszyscy potencjalni klienci.

Jak korzystać z kursu?

Informacje o kursie

  • Wykłady 1
  • Quizy 0
  • Czas trwania 2 godziny
  • Studenci 4
  • Możliwość oceny Tak

Opinie

Średnia ocena

0
0 ocen

Szczegółowa ocena

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Hej to my. Kasia i Jacek Siwko. Jesteśmy fotografami, Niezłymi Aparatami i rodzicami super trójki – chociaż pewnie powinniśmy zaczynać od tej ostatniej informacji. Fotografowanie ślubów ułatwia nam prowadzenie życia o jakim zawsze marzyliśmy. Łączymy to co nas pasjonuje z pracą zawodową. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię do realizowania własnych marzeń dzięki pracy fotografa ślubnego.

149 zł

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *