Dobry fotograf musi znać się na wszystkim. Obróbka zdjęć zdecydowanie zalicza się do ważniejszych umiejętności, które trzeba mieć w swoim “cv” by wyróżnić się w fotograficznym tłumie. Dzisiejszego gościa cieżko podrobić pod tym względem. Przed wami Krzysztof Tkacz.

PS. Podcast ukazuje się dzięki waszemu wsparciu na Patronite. Dziękuję.

Grupa słuchaczy podcastu FB: Niezłe Aparaty Podcast
Więcej odcinków tutaj: Archiwum podcastu
Podcast możecie znaleźć także na iTunes

Krzysztof Tkacz w sieci:
fb: @krzysztoftkacz
www: matrimonio.pl
insta: @krzysztoftkacz

Kolejny odcinek Niezłych Aparatów już wkrótce. Jeśli macie specjalne życzenia dotyczące tematów, które powinny pojawić się w audycji, lub chcielibyście zaproponować fotografa, który powinien Waszym zdaniem wystąpić w jednym z odcinków podcastu to piszcie, znajdziecie mnie na:

instagram: @niezleaparaty
fb: @niezleaparatypodcast

PS. Więcej informacji o fotografii ślubnej i pracy jako fotograf wysyłam przez darmowy newsletter Fleszem po oczach.

Muzyka użyta w podcaście.

Leave A

Comment

Arkadiusz
27 czerwca 2018
...miło, w natłoku mainstreamowych, jednoznacznych informarcji, posłuchać o świecie o różnych odcieniach szarości. Dziękuję Panu Tkaczowi, Płaczkowi, Wąsikowi (tyle udało mi się przesłuchać) za tchnienie ducha prawdy w sieć. Okazuje się, że można mówić o fotografii w taki sposób, że dotyka to kwestii ogólnej kondycji człowieka, jego wrażliwości, podatności na trendy, zmaganiach egzystencjalnych, ciężkich wyborach i pogoni za niedoścignionym. Już nie wiem, który z Panów o czym mówił, zlało mi się to w jedną postać, ale chyba każdy z nas jest każdego dnia nieco inny i po trosze każdym. Niestety fotografowanie bywa niewdzięczne, ale w niektórych sytuacjach nie podnieść obiektywu, to jak nie poruszyć nogą.
Odpowiedz