Kim są prowadzący?

To my, czyli Kasia i Jacek Siwko – rodzice małej Zuzi i jeszcze mniejszej Hani. To nasze najcenniejsze skarby. Lubimy dobrą poranną kawę i wieczorne podjadanie. Kochamy narty zimą i lenistwo w ogrodzie latem. Jacek ciągle namawia Kasię na dietę paleo, a Kasia zawsze namawia Jacka na deser po obiedzie 😉

Jesteśmy parą uśmiechniętych fotografów, specjalizujących się w fotografii ślubnej i sesjach narzeczeńskich (Kasia dryfuje niebezpiecznie w stronę sesji rodzinnych, ale to chyba nasze pary ślubne ją namówiły na ten kierunek). Poza robieniem zdjęć robimy zamieszanie za pośrednictwem publikacji na jednym z najbardziej popularnych blogów fotograficznych w sieci: Fotoblogia. Kasia prowadzi również popularnego bloga z inspiracjami ślubnymi Sweet Wedding.

Aha, nie zapominajmy też o naszej najnowszej inicjatywie jaką jest Podcast Niezłe Aparaty.


Program:

Technicznie: Sprzęt + programy – jakie programy, jaki sprzęt i dlaczego tylko tyle ;) Sprawna selekcja zdjęć + nasza korekta fotografii.

Praktycznie: Tryb manualny to nie żaden potwór. Tajemnicze „M” pozwala nam na luksus oddawania materiału w szybkim czasie. Naucz się się jak pracować, żeby zdjęcia mieć gotowe do wysłania w krótszym czasie niż 2 tygodnie po ślubie (i nie robić tego w pośpiechu).

Jeszcze bardziej praktycznie: Jak dobrze przygotować się do zlecenia ślubnego. Jak mieć zawsze dobrze ustawiony balans bieli (np. w kościele).

Zdjęcia: Nasza „metoda Siwko” – jak fotografujemy by uzyskać oczekiwane naturalne efekty. To najprzyjemniejsza część warsztatów: sesja z parą.

Biznesowo / Marketingowo: Blogowanie i networking. Marketing i SEO dla fotografów. Porozmawiamy o Insta i pokażemy Wam jak wygląda nasz proces pracy z parą, omówimy naszą umowę, którą podpisujemy z klientami. Zobaczycie jak wygląda nasza oferta, dowiecie się dlaczego akurat tak i jak wyglądały inne formy naszej oferty a także dlaczego się nie sprawdziły.

Pokażemy Wam jak przeprowadzić “rozmowę kwalifikacyjną” z parą młodą. Dobrze wiemy, że podczas rozmowy może nastąpić chwila ciszy, w której para młoda i fotograf nie wiedzą co powiedzieć. Dlatego opracowaliśmy swój własny scenariusz, w którym krok po kroku prowadzimy nasze pary, rozmowa musi iść płynnie i bez niepotrzebnego naciskania na sprzedaż. Dowiecie się jak rozmawiać by zamykać te spotkania z sukcesem.

Spojrzymy też na Wasze portfolio. Doradzimy co możecie zrobić by je odświeżyć i jak pokazać się potencjalnym klientom z najlepszej strony.

BĘDZIE CZAS NA PYTANIA & CZAS NA DYSKUSJĘ – CHCEMY, ŻEBY KAŻDY WYSZEDŁ Z ODPOWIEDZIAMI NA SWOJE PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI.

Czego jeszcze dowiecie się podczas Niezłych Aparatów?

Na pewno usłyszycie mnóstwo historii z naszych ślubów i doświadczeń z parami młodymi. Opowiemy Wam jak to się stało, że zaczęliśmy fotografować śluby i jak zdobywaliśmy pierwsze zlecenia gdy nie mieliśmy zbudowanego portfolio. Nasza historia to dobra przestroga dla wszystkich fotografów ślubnych, bo kilka razy o mały włos nie przegapilibyśmy swojej dobrej passy. Oczywiście z własnej winy. Jesteśmy też dobrym przykładem na to, że mieszkając w przysłowiowej “dziurze” można działać wszędzie, a bycie rodzicami małych dzieci wcale nie musi w tym wszystkim przeszkadzać.

Rozmowy na temat ślubów i warsztaty z innymi fotografami mają to do siebie, że każdy temat potrafi przerodzić się w niesamowitą dyskusję – na te dyskusje także liczymy! Chcemy w pigułce przekazać Wam maksymalną dawkę wiedzy, ale chcemy też Waszej interakcji i zaangażowania, bo bez tego warsztaty nie miałyby sensu.

Po co fotografujecie (lub chcecie fotografować) śluby?

Mamy nadzieję, że po to by uwieczniać niezapomniane i ważne momenty z życia ludzi i dlatego, że daje to niesamowitą satysfakcję. Dla wolności, by być swoim własnym szefem i nie zależeć od nikogo poza sobą (to wbrew pozorom ogromna odpowiedzialność). Taka praca poza zaletami i pięknymi hasłami ma jeszcze jeden aspekt, a mianowicie: jest taką samą „robotą” jak każda inna. Pamiętajcie, że na koniec miesiąca / roku liczy się to co przynieśliście do domu i ile czasu / wysiłku kosztowało Was zarobienie tych pieniędzy. Powiemy Wam w jaki sposób my chronimy nasze finanse przed zakusami krwiopijców takich jak ZUS.

Po to by zaoszczędzić Wam czas oraz uchronić od uczenia się na własnych błędach postanowiliśmy podzielić się wszystkim co uważamy za ważne. Podpowiemy Wam jak przyspieszyć swoją pracę nad jednym zleceniem, jak komunikować się z klientami by Ci nie mogli o Was zapomnieć, jak być świadomym kosztów związanych z prowadzeniem firmy… a przy tym wszystkim zachować chęć do pracy, entuzjazm i pozytywne myślenie (którego czasem brak fotografom).

Co sądzą uczestnicy warsztatów? Zobacz Opinie:

opinia niezle aparaty warsztaty siwko

opinie warsztaty fotografii niezle aparaty

opinia niezle aparaty warsztaty siwko

opinia warsztaty fotografii niezle aparaty

niezle aparaty opinie warsztaty

opinia niezle aparaty warsztaty fotografii

opinie warsztaty fotografii niezle aparaty

opinia niezle aparaty warsztaty fotografii slubnej

warsztaty fotografii opinie niezle aparaty

warsztaty fotografii niezle aparaty opinia

niezle aparaty opinie warsztaty

opinie niezle aparaty warsztaty fotografii

niezle aparaty opinie warsztaty

opinia warsztaty fotografii niezleaparaty

opinie niezle aparaty warsztaty

warsztaty niezleaparaty opinie

opinia niezleaparaty warsztaty fotografii

opinie niezle aparaty warsztaty fotografii slubnej

Startujemy o godzinie 9 a koniec zajęć przewidujemy na 18.

Zapisz się