• Skąd klientów biorą osoby, które prowadzą wyłącznie FP i IG, a nigdzie nie można zobaczyć ich bardziej rozbudowanego portfolio….

Poradniki Niezłych Aparatów:

https://sklep.niezleaparaty.pl/produkt/audiobook-fotografia-slubna-od-a-do-z/

https://sklep.niezleaparaty.pl/produkt/fotografia-slubna-od-a-do-z/

https://sklep.niezleaparaty.pl/produkt/ebook-audio-fotografiaslubna/

 W 21 Fleszem po oczach porozmawiamy o:

Czy fotograf potrzebuje strony www? Czyli skąd się biorą klienci u fotografów prowadzących tylko Instagram i Facebook.

Jak zacząć by za szybko nie skończyć? Czyli trochę o zmęczeniu materiału. Sezon ślubny dał się we znaki wielu fotografom, przed wieloma jeszcze sporo pracy, niektórzy będą obrabiać zdjęcia ślubne 2018 aż do początku sezonu 2019 więc to jest dobra droga do tego żeby się wypalić.

Telefon na kolanach podczas obróbki… czy pracy przy komputerze (pytanie: gdzie trzymacie swoje smartfony?)

Reżim. Czyli jak panować nad organizacją czasu przy dużej ilości zleceń? (Rozłożyć swoją pracę na czynniki pierwsze, jest kilka powtarzalnych czynności, zgranie zdjęć, selekcja, obróbka, projektowanie albumu. Rozpisać to wraz z terminami. Potem odhaczać kolejne punkty.

Pytania od odbiorców newslettera https://niezleaparaty.pl/newsletter/

„Chciałabym zapytać się o termin 1 czerwiec 2052r czy data jest wolna? Oraz jeżeli tak proszę o ofertę. Pozdrawiam Grażynka”

Co odpisujesz parze? Czy najpierw próbujesz z nimi porozmawiać nie przedstawiając jeszcze oferty,. czy suche „ oto oferta jeżeli cię stać to dzwoń” (nie każde zapytanie oznacza, że to pisze klient, najczęściej nie

Śluby w tygodniu (networking w branży ślubnej) jak pozyskać klientów realizujących śluby w tygodniu? Mamy dużo zleceń sobotnich, niektóre terminy odmawiamy ale nikt nawet nie dzwoni z zapytaniem o termin w tygodniu,  a wesela w naszej okolicy odbywają się w tygodniu dość często 🙁

Ciekawi mnie jakie są Waszym zdaniem różnice między branżą foto, a wideo – jeśli chodzi o śluby. Mam na myśli zdobycie klienta, działania marketingowe itp.

Jakie masz postanowienie dotyczące swojej działalności na przyszłość?

Czy są jakieś korzyści pracy fotografa w systemie TFP jak nie wpaść w pułapkę robienia tylko i wyłącznie zdjęć za darmo…?

Fleszem po oczach – audycja powstała jako odpowiedź na pytania odbiorców mojego newslettera dla fotografów https://niezleaparaty.pl/newsletter/

Gdzie mnie szukać?

Insta: https://www.instagram.com/niezleaparaty/

FB: https://www.facebook.com/niezleaparatypodcast/

Patronite: https://patronite.pl/niezleaparaty

Jacek Siwko: www.jaceksiwko.com

Insta: https://www.instagram.com/jaceksiwko/

Leave A

Comment