Artystyczna fotografia portretowa. Brzmi jak magia? To dobrze bo tak jest, szczególnie kiedy ogląda się zdjęcia zrobione przez Paulinę Duczman. W 71 odcinku podcastu poznasz historię jednej z najbardziej żywiołowo rozwijających się karier fotograficznych. Paulina prowadzi warsztaty na całym świecie, wygrywa konkurs za konkursem… A co najważniejsze, tworzy przepiękne zdjęcia, które na lata zostaną z  jej klientami. Jest przy tym niesamowicie skromną osobą. Takie połączenie talentu i osobowości to dynamit, który natchnie cię do rozwoju własnej firmy fotograficznej. Miłego słuchania. Polecam.

PS. Podcast ukazuje się dzięki waszemu wsparciu na Patronite. Dziękuję.

Grupa słuchaczy podcastu FB: Niezłe Aparaty Podcast
Więcej odcinków tutaj: Archiwum podcastu
Podcast możecie znaleźć także na iTunes

Paulina Duczman w sieci:
fb: @paulinaduczmanphotography
www: paulinaduczman.com
insta: @paulinaduczman

Kolejny odcinek Niezłych Aparatów już wkrótce. Jeśli macie specjalne życzenia dotyczące tematów, które powinny pojawić się w audycji, lub chcielibyście zaproponować fotografa, który powinien Waszym zdaniem wystąpić w jednym z odcinków podcastu to piszcie, znajdziecie mnie na:

instagram: @niezleaparaty
fb: @niezleaparatypodcast

PS. Więcej informacji o fotografii ślubnej i pracy jako fotograf wysyłam przez darmowy newsletter Fleszem po oczach.

Muzyka użyta w podcaście.

Leave A

Comment

5 lipca 2018
Cudowny podcast:) Nie znam osobiście Pauliny ale tak wiele wspólnych cech znalazłam i problemów z jakimi się borykamy:) Inspirująca rozmowa, motywująca. Paulina robisz przecudowną fotografię, ale to w jaki sposób opowiadasz pokazuję najbardziej jaką jesteś wartościowa osobą:) Ogromną pasję czuję się słuchając Ciebie:) Będę wracać często do tej rozmowy, dziękuje Wam za nią :)
Odpowiedz
5 lipca 2018
Będzie jak znalazł do jutrzejszej obróbki <3
Odpowiedz
5 lipca 2018
❤️
Odpowiedz