W trzecim odcinku podcastu dla fotografów naszym (Waszym i moim naturalnie) gościem jest Rafał Bojar. Właściwie tyle opisu mogłoby wystarczyć 🙂

Rafał jest jednym z najbardziej wpływowych fotografów na rynku fotografii ślubnej w Polsce i nie tylko. Magazyn fotograficzny Rangefinder umieścił go na liście „Raising Stars” – wchodzące gwiazdy fotografii ślubnej w 2016. Fotografuje śluby na całym świecie i zaraża pasją podczas warsztatów i konferencji fotograficznych.

Podcast Niezłe Aparaty na iTunes

Głównym tematem naszej rozmowy jest oczywiście fotografia ślubna, ale poruszamy też tematy związane z podejściem Rafała do procesu budowania jego portfolio (na nowo) o fascynacji innymi dziedzinami sztuki, takimi jak muzyka czy film. Jak zwykle nie obędzie się także bez wątków dotyczących początków kariery oraz podejścia naszego gościa do spraw mediów społecznościowych i kreowania swojego wizerunku w oczach potencjalnych klientów. Specjalnie dla moich ukochanych foto Januszy zapytałem o sprzęt (głównie obiektywy) jakich Rafał lubi używać podczas swojej pracy, czyli każdy powinien znaleźć w tej rozmowie coś dla siebie.

Pojawi się też kilka smaczków związanych z realizowanymi przez Rafała zleceniami zagranicznymi.

Rafała możecie znaleźć w sieci:
FB: www.facebook.com/rafalbojarphotography/
Instagram: www.instagram.com/rafalbojarphotography/
WWW: www.rafalbojar.com/

W podcaście użyłem utworu (zaprzyjaźnionego z Rafałem) Fismoll’a:
www.facebook.com/Fismoll-351254321556875/

Kolejny odcinek Niezłych Aparatów już wkrótce. Przypominam, że jeśli macie specjalne życzenia dotyczące tematów, które powinny pojawić się w audycji, lub chcielibyście zaproponować fotografa, który powinien Waszym zdaniem wystąpić w jednym z odcinków Niezłych Aparatów to piszcie. Znajdziecie mnie na Instagramie lub na FB.

Instagram: www.instagram.com/jaceksiwko/
FB:www.facebook.com/jaceksiwko/

Archiwum podcastów: niezleaparaty.pl/podcast/
Grupa FB dla słuchaczy podcastu: www.facebook.com/groups/1633800780248095/

Dziękuję za uwagę. Jacek Siwko

PS. Masz ochotę na więcej informacji o fotografii ślubnej i pracy jako fotograf? Zapisz się na darmowy newsletter dla fotografów Fleszem po oczach: www.jaceksiwko.com/newsletter/

Leave A

Comment

5 stycznia 2017
Smacznego 😁
Odpowiedz

− 1 = 4